• Grupa Gwiazdeczki….

Z Okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do radości
            i uśmiechu, rozwijania swoich talentów, spełnienia marzeń, przyjaciół wspaniałych oraz mnóstwa prezentów.

W dniu 1 czerwca z Okazji Dnia Dziecka grupa Gwiazdeczki rozwijała swoją zwinność, sprawność ruchową przy grach i zabawach na sali jak i również na świeżym powietrzu. Wielką frajdę sprawiło puszczanie baniek mydlanych, zabawy z chustą animacyjną, zabawy ruchowe przy muzyce oraz rywalizacje sportowe. Każde dziecko mogło sprawdzić jak sobie świetnie radzi w konkurencjach takich, jak: skok przez skakankę, bieg slalomem z łyżką i piłeczką pimpongową, rzut do celu i wielu innych. Dzieci otrzymały od Pani Dyrektor i Wicedyrektor nowe zabawki do sali, za które serdecznie podziękowały. Miłym akcentem na zakończenie było wręczenie certyfikatu super dziecka oraz drobnych upominków każdemu dziecku, za które serdecznie dziękujemy.

Składamy serdeczne podziękowania za ufundowane nagrody dla dzieci od następujących sponsorów:

F.H.U. >>GREFIX<<  Państwo Agnieszka i Grzegorz Śliwka

FHU SALON STIHL - Pan Hubert Margula

KRYTA PŁYWALNIA „NEPTUN”

Apteka ESCULAP s.c. - Państwo Sylwia i Zbigniew Jopek

Sylwia Gąsowska

• Dzień Mamy i Taty w Słoneczkach

• Jak co roku z wielką radością i zaangażowaniem przygotowywaliśmy się do świętowania dnia najważniejszych w naszym życiu osób: mamy i taty.

Dzieci razem z nauczycielkami starannie dobierały repertuar muzyczny aby zrobić rodzicom przyjemną niespodziankę, wykonały piosenki oraz tańce w języku polskim i angielskim. Rekwizyty w postaci okularów, szarf, czapek bardzo się przydały i podkreśliły patetyczny oraz humorystyczny rys naszych występów. Wiele radości sprawiło słoneczkom przygotowanie upominków dla rodziców: laurek z portretem dla mam oraz obrazków  z kwiatami dla tatusiów.