• Podziękowanie dla Zarządu Cement Ożarów S.A.

     •  

        W dniu 20 listopada przedszkolaki z grupy Żabki wraz z Panią Dyrektor Przedszkola Publicznego Jolantą Gołąb i wychowawczynią Panią Agnieszką odwiedziły cementownię by osobiście, wierszem i piosenką podziękować za przekazana darowiznę Panu Prezesowi  Januszowi Miłuchowi  i wręczyć  własnoręcznie wykonaną przez Panią Wicedyrektor Ewę tablicę pamiątkową.

      Otrzymana darowizna to główna nagroda Turnieju Cementownianej Wiedzy organizowanej  podczas cyklicznej Konferencji Naukowo- Technicznej w Kielcach. Główną wygraną w turnieju  w kwocie 10 000zł Pan Prezes Zarządu Cement Ożarów S.A. Janusz Miluch przekazał na ręce Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego Jolanty Gołąb.

      Za otrzymane pieniążki zakupiliśmy pomoce do kodowania i programowania ,z których już korzystamy.

      Serdeczne podziękowania za Dar Serca dla Zarządu Cement Ożarów S.A. i Pana Prezesa Janusza Miłucha  składają wdzięczne przedszkolaki i dyrekcja przedszkola.

      Z okazji zbliżającego się Święta Górnika życzymy  Zarządowi Cement Ożarów S.A. i pracownikom

      wszystkiego najlepszego.

     • ANDRZEJKOWE CZARY MARY W SMERFACH

     • ANDRZEJKOWE CZARY MARY W SMERFACH

              

          26 listopada w grupie „Smerfy” obchodzone były Andrzejki, jak co roku na imprezę została  zaproszona druhna Renata wraz z harcerzami                              z ZSO im. E. Szylki.  Tym razem harcerki przebrane we  wróżki,  prowadziły spotkanie andrzejkowe, opowiadały dzieciom o tradycji andrzejkowej, przepowiadały przyszłość. Na początku imprezy wróżki nauczyły dzieciaków zaklęcia, które musiały wypowiadać przed każdą przepowiednią ,hokus pokus czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary  Podczas zabaw i wróżb przedszkolaki nauczyły się harcerskich pląsów : Mam dwa bilety i idę do kina, Tam w Afryce rzeka Nil. Aby wróżby się spełniły Smerfy złożyły dary , wrzucając do miski z wodą pieniążki.  Dzieci poznały imię swojego męża, żony a  za pomocą wirującej butelki, która to przepowiadała przyszłość dowiedziały się kim zostaną w przyszłości. Wróżby, przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. W trakcie zabawy zajrzała do nas pani dyrektor  Jola , która też była ciekawa co czeka ją w przyszłości. Pod koniec zabawy przedszkolaki wraz z zaproszonymi gośćmi zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie i częstowały się słodkim poczęstunkiem.

            Dziękujemy harcerzom za świetną zabawę, mamy nadzieję że za rok też nas odwiedzą. Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie poczęstunku.

                                                                                                                                                                           

                                                                                                

                                                                                                 Agnieszka Witek

       

       

       

     • „Kot Czaruś i wróżka Hela na zabawie Andrzejkowej w Kaczuszkach”

     •  

                  27.11.2019r. Kot Czaruś i wróżka Hela zorganizowali imprezę Andrzejkową w grupie Kaczuszek. Oczywiście jak impreza to i poczęstunek dlatego dzieciaki musiały ugotować zupę dyniową według przepisu wróżki Heli i wykonać wszystkie zadania kota Czarusia, a dopiero potem było hokus pokus czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary. Oprócz wróżki Heli na imprezie były też inne wróżki, nietoperze, wiewiórka, kościotrup, i wszyscy ciekawi byli co czeka ich w przyszłości. Kot Czaruś ukrył w sali zaczarowane cukierki, które dzieci musiały znaleźć, a z niebieskich gwiazd wróżka Hela za pomocą zaczarowanej butelki odczytywała przyszłość. Przedszkolaki poznały imię swojego męża lub żony, dowiedziały się kim zostaną w przyszłości i czego mają unikać. Na imprezie nie zabrakło również świetnej muzyki i zabaw tanecznych na których „Kaczuszki” wraz z kotem i wróżką wirowały po całej sali. Na zakończenie przedszkolaki zmęczone, ale w doskonałych humorach częstowały się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, za który serdecznie dziękujemy.

                                                                                            A.Witek

                                                                                                  R. Gradzińska

       

     • MISIOWO W SŁONECZKACH

     •  Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest w naszej grupie już po raz trzeci. Mimo, że stał się już naszą tradycją nigdy nie wygląda tak samo. W tym roku przedszkolaki wraz ze swoimi ulubionymi misiami spędziły cały dzień w przedszkolu. Maskotki były obecne zarówno podczas zabaw swobodnych, stolikowych, zajęć a także poobiedniego czytania bajek o misiach. Sekundowały „Słoneczkom” podczas rysowania podobizn misiów, kolorowania i przygotowywania misiowych puzzli a także konstruowania misiowej pacynki z filtra po kawie a co najsmaczniejsze przyglądały się jak własnoręcznie wykonać i skonsumować misiowy tort czekoladowo-owocowy.

      Katarzyna Gniaź

     • SPOTKANIE AUTORSKIE Z IZABELĄ MICHTĄ

     •  

      25 listopada nasze sześciolatki z grup „Słoneczka”, „Motylki”,

      „Jagódki” i „Biedroneczki” miały okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu: spotkaniu  autorskim z pisarką książek dla dzieci. Pani Izabela Michta odwiedziła nasze przedszkole wraz ze swoją rodziną: mężem i dwoma synkami.

      Bardzo ciekawie wprowadziła przedszkolaki w świat swoich bohaterów i ich przygód. Wyjaśniła na przykładach kolorowanek co oznacza słowo – „homonim”. Przyznała, że największą inspiracją do pisania książek są jej własne dzieci. Opowiedziała też o propagowanej przez siebie akcji: „Wole mole”, która ma na celu popularyzowanie czytania dzieciom od dnia ich narodzin.

      Po spotkaniu nasze przedszkolaki mogły zakupić książeczki, które autorka opatrzyła autografem i rysunkiem molika książkowego oraz zrobić sobie pamiątkową fotografię z Panią Izabelą.

       

      Jolanta Wróbel

     • Andrzejki w „Biedroneczkach” i „Żabkach”

     • „Andrzejki” to stary ludowy zwyczaj, tradycyjny dzień wróżb. Tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości. W wigilię św. Andrzeja prześcigano się więc w pomysłach, by z najróżniejszych oznak wyczytać swoją przyszłość. Tradycja wróżb przetrwała do dzisiaj. W naszym przedszkolu, tradycją ubiegłych lat, również w tym roku świętowaliśmy “Andrzejki”. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje, w które byliśmy przebrani - nie zabrakło wśród nas księżniczek, wróżek, baletnic, czarodziejów, strażaków, policjantów,  supermanów i różnych bajkowych postaci.  „Biedroneczki” wraz z młodszą grupą „Żabek” chętnie uczestniczyły w przygotowanych wróżbach i zabawach andrzejkowych.

                                                                                                    Monika Śmigielska

     • Dzień Pluszowego Misia w grupie „Żabki”

     •  

      25.11.2019 r. z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci z grupy „Żabki” przyniosły ze sobą do przedszkola swoje ulubione – misie przytulanki. Tego dnia panie przygotowały dla dzieci mnóstwo ciekawych zabaw i atrakcji, w których głównymi bohaterami były misie. Wszystkie dzieci, pełne entuzjazmu, tańczyły przy piosenkach o misiach, uczestniczyły w zabawach z użyciem chusty animacyjnej jak również kolorowały przygotowane z masy solnej małe misie. Dużym wyzwaniem dla dzieci było wykonanie przez nie pracy plastycznej z rolki papieru, i kolorowych elementów, w efekcie której powstały urocze misie, które pięknie się prezentowały. Tego dnia naszym specjalnym gościem była pani Dyrektor przedszkola, Jolanta Gołąb, która przeczytała dzieciom bajkę, a one wysłuchały ją w wielkim skupieniu i chętnie wypowiadały się na temat jej treści.

      W ramach Dnia Pluszowego Misia dzieci brały udział w zajęciach bibliotecznych z panią Moniką Misiudą, pracownikiem Biblioteki Publicznej w Ożarowie, która wspólnie z dziećmi ustaliła kodeks małego czytelnika i przypomniała zasady korzystania z książek. Pani Monika przygotowała także dla dzieci zagadki, gdzie na podstawie obrazka przedszkolaki odgadywały z jakiej bajki jest dany miś. Wszystkie dzieci świetnie poradziły sobie z tym zadaniem. Na wszystkie „Żabki” czekała również słodka nagroda do posmakowania, a był to miód prosto od Kubusia Puchatka, bohatera bajki, którą dzieciom przeczytała pani Monika.

      Z dużym zaangażowaniem dzieci z naszej grupy brały także udział w zajęciach z  kodowania , prowadzonych przez panią wice – Dyrektor przedszkola – Ewę  Świątek. Dzieci kodowały rysunek przedstawiający misia.

      Dzień Pluszowego Misia w grupie ”Żabki” obchodziliśmy w bardzo miłej atmosferze, dzieci były zainteresowane i szczęśliwe z tak spędzonych chwil,  pełnych wielu ciekawych atrakcji, zwłaszcza, że towarzyszyły im ich ulubione misie - przytulanki. 

       

      Agnieszka Kaczmarska

      Paulina Wydrzycka

     • KWIATUSZKI obchodzą Dzień Pluszowego Misia

     •  

                  W piątek 22.11.2019 przedszkolaki z gr. „Kwiatuszki” obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi były właśnie pluszowe misie, i te małe i te duże, przyniesione przez dzieci. Przeważały misie, jednak były też pieski, kotki czy też smoki.

      Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od zaprezentowania misiów przyniesionych przez dzieci oraz od wysłuchania bajki czytanej przez p. Monikę z biblioteki o przygodach  jednego z najbardziej znanych misiów – Kubusia Puchatka. Następnie dzieci wykonywały masażyk relaksacyjny swoim pluszakom. Bawiły się przy piosence o niedźwiadku. Rozwiązywały zagadki o misiach – zadaniem maluszków było odgadnięcie z jakiej bajki pochodzi zaprezentowany miś. Ku naszemu zaskoczeniu poradziły sobie z tym świetnie. Przedszkolaki degustowały również smakołyk każdego misia – słodziutki miód. Niektórzy twierdzili, że nie lubią miodu. Jednak wszyscy zajadli aż im się uszy trzęsły J. Prosili nawet o dokładki.

                  Na koniec wspólnego świętowania każdy „kwiatuszek” otrzymał odznakę „przyjaciela pluszowego misia” oraz słodkie co nie co od p. Moniki w postaci misia Lubisia.

      Podsumowując, można stwierdzić, iż mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Dzieci lubią się do nich przytulać, opiekować nimi, a nawet z nimi spać.

       

      Anna Biedrzycka

     • Dzień Pluszowego Misia

     • 18.11.2019r. w grupie „Smerfy” odbył się Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszowe misie. Tego dnia gościliśmy w naszej grupie panią Monikę Misiudę, pracownika Biblioteki Publicznej w Ożarowie, która wspólnie z dziećmi i Paniami z grupy brała udział w zabawach przygotowanych na tę okazję. Pani Monika przeczytała dzieciom książkę o przygodach Kubusia Puchatka i Jego przyjaciołach. Dzieci z dużym zainteresowaniem i w skupieniu słuchały czytanego opowiadania. Później  nasz gość razem z dziećmi wykonywał masażyk relaksacyjny pluszowym misiom. Wszystkie dzieci tego dnia wesoło bawiły się i tańczyły przy piosenkach o misiach – „Pokochaj Pluszowego Misia”, „Misie szare”, „Z Kubusiem skacz”. Z wielkim zaangażowaniem rozwiązywały także zagadki, w których musiały znaleźć cień danego misia oraz w rozsypanych misiach szukały tych, które różnią się od pozostałych. Przedszkolaki miały również za zadanie ułożyć puzzle, przedstawiające misia, z rozciętych części w jedną całość, a następnie w formie wydzieranki wykleić go kawałkami kolorowego papieru. Dzieci miały okazję skosztować miodu podanego na waflu i poczuć się jak prawdziwe misie. Czekała na nie także słodka przekąska – ptysiowe misie oraz przyniesione przez panią Monikę misie – Lubisie. „Smerfy” na zakończenie zajęć kolorowały rysunki przestawiające misie oraz pozowały do wspólnego zdjęcia wspólnie z wychowawczyniami grupy, naszym zaproszonym gościem oraz panią wice – Dyrektor Przedszkola Ewą Świątek. Ten dzień był pełen wrażeń a na twarzach naszych milusińskich widać było uśmiech i zadowolenie.

      Wychowawczynie Grupy

     • KLUB KREATYWNEGO PRZEDSZKOLAKA WRAZ Z MAŁYMI PLASTYKAMI W DOMU SENIORA

     •          Czternastego listopada obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora.

      Postanowiłyśmy zrobić przyjemność solenizantom, podkreślić wagę ich obecności w naszym życiu i zaprezentować umiejętności naszych wychowanków. Dlatego też z Panią dyrektor Jolantą Gołąb, Panią wicedyrektor Ewą Świątek oraz prowadzącą zajęcia dodatkowe Agnieszką Kaczmarską wraz z naszymi małymi artystami ruszyliśmy na podbój kolejnej sceny:-)

               Powitani przez Panią kierownik Małgorzatę Dębniak, sekretarza gminy  Tomasza Sobieraja, Panią Elżbietę Gronek i Panią Danutę Mroczek zaczęliśmy nasz występ.

      Nasze przedszkolaki z Klubu Kreatywnego Przedszkolaka początkowo onieśmielone nowym otoczeniem, rozgrzane żywiołowym aplauzem seniorów pięknie recytowały wiersze  i prezentowały polskie a także angielskie piosenki.

      Na koniec zatańczyliśmy wszyscy razem i wręczyliśmy jako upominki piękne lampiony wykonane przez Małych Plastyków  na zajęciach dodatkowych prowadzonych przez Panią Ewę.

      Nasi wychowankowi bogatsi o nowe doświadczenia, pełni wiary w swoje możliwości wrócili z rodzicami do domów.

       

      Katarzyna Gniaź

       

       

     • KODOWANKI PATRIOTYCZNE W GRUPACH:BIEDRONECZKI, ŻABKI, JAGÓDKI

     • Informacja dla rodziców

     • Dnia 18 listopada intendentka przyjmuje opłaty za pobyt i wyżywienie  dzieci w przedszkolu od godziny 7.00 do 16.00

     • ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

     • Przedszkole dla Hymnu

      Niepodległa do Hymnu

      Bieg Niepodległościowy

       

     • Pasowanie w „Biedroneczkach”

     •  Dzieci z grupy  „Biedroneczki” przez ostatnie tygodnie pod okiem swoich nauczycielek uczyły się wierszy i piosenek na pasowanie. W końcu nadszedł od dawna oczekiwany dzień – 24 października i w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Starszaka”. Na uroczystość licznie przybyli rodzice, a nawet dziadkowie dzieci 6-letnich.Wszystkie dzieci ubrane były w odświętne stroje, a na głowach miały birety. Przedszkolaki zaprezentowały się przed rodzicami przygotowanym programem artystycznym. Po wygłoszeniu przez dzieci ślubowania, dyrektor Ewa Świątek dokonała pasowania przy pomocy magicznego ołówka, dotykając nim ramienia każdego dziecka i wypowiadając słowa: „Pasuję Cię na starszaka przedszkolaka”. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, kolorowankę oraz przygotowane przez mamy słodkości i medale. Było to wielkie przeżycie, zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Występy przedszkolaków bardzo podobały się zgromadzonej publiczności, o czym świadczyło skupienie i oklaski. Dla wszystkich dzieci były to na pewno niezapomniane chwile, pełne emocji i pozytywnych wrażeń.

      Monika Śmigielska

     • DZIECI Z GRUPY BIEDRONECZKI POZNAJĄ PHOTONA

     • W ramach programu innowacyjnego ,,Kodowanki-zabawy z kodowaniem i programowaniem" nasze przedszkolaki  uczestniczyły w  warsztatach z zakresu nauki programowania.

      Przybył do nas Photon, który odwiedziły grupę ,,Biedroneczki". Pierwsze spotkanie dotyczyło zapoznania Photona z salą zajęć i  działań polegających na umiejętności kierowania robota w prawo, lewo, do góry, na dół. Ważnym aspektem podczas zajęć była integracja, współpraca a także koncentracja.

      Photon to interaktywny robot edukacyjny, który poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadza dzieci w świat nowych technologii. Wspiera on dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Pomaga im rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony.

      Dzieci nie mogą się doczekać następnego czwartkowego spotkania z Photonem.

      E.Ś.

     • JESIENNY PLENER ARTYSTYCZNY MAŁYCH PLASTYKÓW I KLUBU KREATYWNEGO PRZEDSZKOLAKA

     • Korzystając ze złotej jesiennej aury odziani w kamizelki odblaskowe

      15 października  ruszyliśmy barwnym korowodem na podwórko do Pani  Ewy.

               Tam już czekały na nas atrakcyjne zabawy ruchowe, jedna utrwalająca poczucie rytmu z kartkami Betti Strauss oraz druga zabawna z kolorowymi nakryciami głowy przeprowadzone przez Panie: Kasię i Agnieszkę.

               Po rozgrzewce przebrani w chroniące ubrania fartuszki przystąpiliśmy do wspaniale przygotowanych stanowisk pracy. Zamiast pędzli dostaliśmy od Pani Ewy  ekologiczne patyczki z watą oraz palety z farbami. Na wysokości naszych oczu za przeźroczystą folią umieszczone były kolorowe jesienne liście, które ozdabialiśmy według własnego pomysłu.

               Po dokonaniach plastycznych zmieniliśmy stanowisko aby utworzyć z darów natury jesienną mandalę. Kasztany, orzechy, żołędzie, szyszki oraz jarzębinę umieściliśmy w różnej wielkości kołach. Zabawy było co niemiara gdyż każdy z nas starał się zrobić to jak najszybciej;-)

               Po zmaganiach artystycznych przyszedł czas na pyszny poczęstunek. Dzięki uprzejmości mamy Laury M., mogliśmy cieszyć się wspaniałą ciepłą pizzą. Nic nie smakuje tak dobrze po zabawach na dworze jak ciepły posiłek i herbatka.

               Pożegnania nadszedł czas, choć tak naprawdę bawiliśmy się tak dobrze, że nie czuliśmy zmęczenia. Otrzymaliśmy od Pani Ewy kolorowe medale

      i słodkości. Kiedy przyszli rodzice, chętnie pochwaliliśmy się swoimi dokonaniami artystycznymi. Zaprosiliśmy ich też do wspólnego tańca;-)

               Nie możemy się już doczekać kolejnego pleneru;-)

                                                                                             Katarzyna Gniaź

      Korzystając ze złotej jesiennej aury odziani w kamizelki odblaskowe

      15 października  ruszyliśmy barwnym korowodem na podwórko do Pani  Ewy.

               Tam już czekały na nas atrakcyjne zabawy ruchowe, jedna utrwalająca poczucie rytmu z kartkami Betti Strauss oraz druga zabawna z kolorowymi nakryciami głowy przeprowadzone przez Panie: Kasię i Agnieszkę.

               Po rozgrzewce przebrani w chroniące ubrania fartuszki przystąpiliśmy do wspaniale przygotowanych stanowisk pracy. Zamiast pędzli dostaliśmy od Pani Ewy  ekologiczne patyczki z watą oraz palety z farbami. Na wysokości naszych oczu za przeźroczystą folią umieszczone były kolorowe jesienne liście, które ozdabialiśmy według własnego pomysłu.

               Po dokonaniach plastycznych zmieniliśmy stanowisko aby utworzyć z darów natury jesienną mandalę. Kasztany, orzechy, żołędzie, szyszki oraz jarzębinę umieściliśmy w różnej wielkości kołach. Zabawy było co niemiara gdyż każdy z nas starał się zrobić to jak najszybciej;-)

               Po zmaganiach artystycznych przyszedł czas na pyszny poczęstunek. Dzięki uprzejmości mamy Laury M., mogliśmy cieszyć się wspaniałą ciepłą pizzą. Nic nie smakuje tak dobrze po zabawach na dworze jak ciepły posiłek i herbatka.

               Pożegnania nadszedł czas, choć tak naprawdę bawiliśmy się tak dobrze, że nie czuliśmy zmęczenia. Otrzymaliśmy od Pani Ewy kolorowe medale

      i słodkości. Kiedy przyszli rodzice, chętnie pochwaliliśmy się swoimi dokonaniami artystycznymi. Zaprosiliśmy ich też do wspólnego tańca;-)

               Nie możemy się już doczekać kolejnego pleneru;-)

                                                                                             Katarzyna Gniaź

     • Zabawy z kodowaniem

     • Zabawy z kodowaniem w grupach Biedroneczki, Żabki i Jagódki

     • „DZIEŃ ZWIERZĄT” w grupie „ŻABKI”

     •   Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest 4 października, w dzień ich patrona - św. Franciszka z Asyżu. Dzień ten rozpoczyna Światowy Tydzień Zwierząt, który trwa do 10 października. Obchody tego święta mają na celu przypomnienie wszystkim ludziom o prawach zwierząt, przede wszystkim do godnego życia, bezpieczeństwa i wolności. 

      09.10 2019r. w grupie Żabki obchodziliśmy „Dzień Zwierząt”. Dzieci w czasie zabaw rozwiązywały zagadki, bawiły się przy piosenkach o zwierzątkach: „Idziemy do ZOO”, „Dziadek fajną farmę miał”, naśladowały odgłosy zwierząt, naśladowały ich sposób poruszania się. Rozpoznawały i nazywały zwierzęta przedstawione na obrazkach, a także rozwiązywały quizy. Cały dzień w grupie gościła rybka, która była dużą atrakcją dla dzieci. Przedszkolaki przyniosły ulubione pluszaki – zwierzaki, a niektóre z dzieci były przebrane za swoich ulubieńców. Przedszkolaki uczestniczyły w opowieści ruchowej o zwierzętach oraz wykonały pracę plastyczną „Mój Lew”. Na zakończenie zajęć na dzieci czekała słodka niespodzianka- ciasteczka w kształcie zwierzątek. Na macie do kodowania wyczarowały kolorowego motylka. Dopełnieniem tego dnia była wycieczka do „Kina za rogiem” w Ożarowie na film animowany „Khumba”.

       

     • Mali plastycy-zajęcia dodatkowe

     • Dodatkowe zajęcia plastyczne odbywają się w środy od godziny 15.00 do 16.00.

      W warsztatach uczestniczą dzieci  z różnych grup przedszkolnych w wieku od 4 do 6 lat.

      Włączyliśmy się do realizacji Ogólnopolskiego Projektu Kreatywny Przedszkolak.

      Zapraszam do obejrzenia pierwszych prac zrobionych przez dzieci.

      Wykonane dzieła zdobią hol przedszkolny.

      Ewa Świątek

       

     • ZABAWY Z KODOWANIEM W GRUPACH BIEDRONECZKI I ŻABKI#CodeWeek2019

     • Dzieci z grup Biedroneczki, Żabki i Jagódki w bieżącym roku szkolnym rozpoczęły swoją przygodę z kodowaniem w oparciu o innowacyjny program ,,Kodowanki-zabawy z kodowaniem i programowaniem " opracowanym na podstawie ogólnopolskiego programu ,,Uczymy dzieci programować".

  • Kontakty

   • Przedszkole Publiczne w Ożarowie
   • przedszkole@ozarow.pl
   • ewa_swiatek@op.pl
   • (15) 8611036
   • Osiedle Wzgórze 52 27-530 Ożarów
 • Galeria zdjęć

  • SMACZNIE I ZDROWO W SŁONECZKACH
  • PODZIĘKOWANIE DLA CEMENT OŻARÓW
  • KINO ZA ROGIEM- WSPÓLNE WYJŚCIE PLASTYKÓW I KLUBOWICZÓW
  • MISIOWO W SŁONECZKACH
  • ANDRZEJKI
  • ŻABKI-DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
  • KACZUSZKI- ANDRZEJKI
  • SMERFY-ANDRZEJKI
  • SPOTKANIE AUTORSKIE Z IZABELĄ MICHTĄ
  • Kwiatuszki Dzień Misia
  • Występ i upominki dla Seniorów
  • ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI