• Żegnamy przedszkole

• 24 czerwca 2021r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych przedszkolaków. Na tę okoliczność dzieci z grup: Żabki, Słoneczka i Smerfy w obecności pani Dyrektor, Wicedyrektor i Rodziców zaprezentowały występy artystyczne pod kierunkiem wychowawczyń grup: pań  Ewy Świątek i Agnieszki Kaczmarskiej, Katarzyny Gniaź i  Anity-Lipskiej-Medaj oraz Pauliny Wydrzyckiej, Agnieszki Witek i Magdaleny Czajkowskiej. Miłą niespodzianką i okazją do  powspominania przedszkolnych lat były prezentacje multimedialne z życia poszczególnych grup.  Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor podziękowała rodzicom za współpracę i zaangażowanie, przedszkolakom za aktywny udział w życiu przedszkola, życząc wszystkim udanych wakacji i sukcesów w szkole.

„Teraz czeka na Was szkoła, szkolny dzwonek głośno woła!”

POWODZENIA!!!