• INFORMACJE DLA RODZICÓW

• W związku z zaistniałą sytuacją (zagrożenie koronawirusem)  na rok szkolny 2020/2021      nie będą zawierane  umowy dyrektora z rodzicami. Pozostają dla nas wiążące informacje, które zawarli Państwo  we wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola lub w deklaracji                  o kontynuowaniu  wychowania przedszkolnego.

Jeśli chcielibyście Państwo je zmienić (szczególnie te  dotyczące godzin pobytu dziecka               w przedszkolu i posiłków z których będzie korzystać) należy zgłosić ten fakt telefonicznie (158611036 lub 501765123) lub przesyłając wiadomość na adres e-mail przedszkola przedszkole@ozarow.pl najpóźniej do dnia 31.07.2020r.

Ponadto przypominamy rodzicom dzieci nowoprzyjętych którzy jeszcze nie przesłali oświadczenia woli o dopełnienie tego obowiązku i przesłanie e-mailem  informacji następującej treści:

Potwierdzam wolę przyjęcia dziecka  (imię i nazwisko dziecka)

do Przedszkola Publicznego w Ożarowie na rok szkolny 2020/2021

Imię i nazwisko rodzica

-----------------WYPRAWKA------------------

W pierwszym tygodniu września zostanie zakupiona roczna wyprawka, której koszt wynosi:

80 zł - dzieci 5 i 6- letnich

70zł - dzieci 3 i 4- letnich,

na konto Rady Rodziców: 64 9423 000020010001 4775 0001

z dopiskiem ,,wyprawka + imię i nazwisko dziecka” w terminie do 1 września 2020r.

Poza tym  rodzice zakupują we własnym zakresie.

3-, 4- latki: buty zmienne w worku, ubranie do przebrania, ręcznik, jasiek i kocyk ( wszystko podpisane)

5,6- latki: strój gimnastyczny w worku, buty zmienne w worku, ręcznik (wszystko podpisane)

O innych potrzebnych artykułach i pomocach dydaktycznych (do mycia zębów pasty do zębów, karty pracy)  Rodzice zostaną poinformowani na pierwszym zebraniu.